Julmys hemma med adventsfika och pyssel från oss! Olika storlekar på påsarna och tre olika pyssel att välja bland! Läs mer
Baka gott trots allergier
Nu finns “FIKA MED MIKAELA” på Café UH! En utmärkt bakbok om att baka utan mjölk, ägg och nötter. Perfekt om du är allergisk, som present eller helt enkelt bara vill baka och fika gott utan dessa ingredienser! Pris 165:-!
December: Christina Josefsson ställer ut sina vackra tavlor! Tänk på att utställningen finns i caféet där gäster fikar. Det gäller även här att hålla avstånd! Välkomna in!
Vi följer myndigheters rekommendationer och har vidtagit åtgärder för att förhindra smittspridning av Covid-19. Vi har glesat ut borden, det finns handsprit och information till gästerna. Vi serverar maten vid borden och vi ber er att hålla avstånd i köer och att stanna hemma om ni är sjuka.